Parę miesięcy temu Jackson, rozmawiał z   Mary Ann Georgantopoulos piszącej dla studenckiej gazety Huntington News. Owocem tej rozmowy stał się artykuł dotyczący SF.org 😉 Artykuł zatytułowany jest Blog Superforest, blogiem niosącym radość i nadzieję!

Mary Ann, w swoim artykule pisze:

” Parę miesięcy temu natknęłam się na blog, który pozytywnie “nakręca”  moje serfowanie po sieci, blog zapoczątkowany przez Jacksona Nasha.

Jackson, z domu wyniósł siłę i wiarę w dobre maniery. Wychowywał się  rodzinie, w której wierzono, że nie wolno być biernym, a należy działać-należy czynić dobro  pomagając ludziom. Bo przecież ” Tylko świadomy i gotowy do działania człowiek jest w stanie cokolwiek zmienić” . Gdy Jackson przeniósł sie do Nowego Jorku zaczął wyszukiwać informacje na temat zrównoważonego rozwoju ( ekologii),  a następnie przekazywał je swoim kolegom i koleżankom z pracy za pomocą maili. Szybko, maile Jacksona stały się na tyle popularne, że w październiku 2007 rozpoczął prowadzenie bloga o nazwie Superforest! W  blogu tym, “chodzi” o pozytywną energię. Jackson wraz z  zaufaną grupą ludzi  pisze o tym co im się podoba, co daje im  pozytywną energię. Piszą za darmo, robią to, bo to lubią! Jackson określala grupę SF jako “bohaterów szerzących idę optymizmu i nadziei”

Ps. Bo, czyż nie  to w życiu właśnie chodzi? ;))) O radość, energię i optymizm…

A skoro tak to coś co mi poprawia humor;)

Nogi rwą się do tańca, a dziś sobota 🙂 ! więc…

 

 

Advertisements