Skype, to niesamowite urządzenie! Za każdym razem, gdy go używam nie mogę się nadziwić i nacieszyć jego możliwościami. To naprawdę niesamowite, że  siedząc sobie w domu, podziwiając połyskujące,  w zapadających ciemnościach,  płatki śniegu mogę rozmawiać z kimś u kogo jest godzina 12 w południe, nie wspominając o tym że w Kaliforni świeciło właśnie słońce:). Eh, cudowne rzeczy;)

Tak więc po raz kolejny rozmawiałyśmy z Carlą, która podczas trwającej jakiś już czas nieobecności Jacksona ( którego serdecznie pozdrawiam:) i życzę wysokich fal na Hawajach! ) przejęła tymczasowo dowodzenie na SF.org:) !

I moim zdaniem radzi sobie świetnie:) ! Ma niesamowicie inspirujące  wizje na to jak powinnna wyglądać przyszłość SuperForest.  Wymieniałyśmy się pomysłami, a czas nie wiedzieć kiedy uciekał…

Eh, to była niesamowita rozmowa, która zrodziła kolejne pomysły w które ja sama jeszcze nie wierzę ( a zapowiadają się niezwykle bajkowo 🙂 ) . Niesamowite było też to, że często przerywałyśmy sobie w pół słówa i zaczynałyśmy mówić o tym samym, albo po prostu nie dokańczałyśmy zdań, bo doskonale wiedziałyśmy o co nam chodzi 🙂

SF. org i ludzie, którzy go tworzą, skradli kawałek mojego serca, zapału i duszy:) Już teraz chyba nie potrafię bez tego żyć:)

Mam nadzieję, że z czasem SF.Polska stanie się równie popularny jak SF.org, a i polska drużyna zacznie się rozrastać:) 

Ps. Życie jest niesamowite, zabiera nam coś, aby dać coś równie pięknego w zamian…:)

Advertisements