klika słów o blogu i prawa autorskie

Blog ten zrodził się z entuzjazmu i współpracy z SuperForest. org :)(www.superforest.org). Autorzy SuperForest.org   pochodzą  z Anglii, Australii, Kanady, Holandii, Polski, Chin, Korei oraz ze Stanów Zjednoczonych. Nasz blog ma na celu tzw “positive blogging” .  Wszystko co znajdziecie na obu blogach ma służyć krzewieniu optymizmu i radości, wiary w to, że to jak wygląda świat naprawdę zależy tylko od nas.  Wierzymy,  że dzięki współczesnej technologii uda się przywrócić zaburzoną równowagę między człowiekiem  a środowiskiem naturalnym.

To o czym piszemy podzieliliśmy na następujące kategorie:

SZTUKA: muzyka, film, architektura, itp

ZRÓB TO SAM: jak coś jest zrobione, instrukcje typu DIY,

OSOBOWOŚCI: inspirujące postacie historyczne i współczesne, bohaterowie według nas czyli SuperForest Heroes

JEDZENIE: potrawy, przepisy, rolnictwo, permaculture, ogrodnictwo

DZIENNIK SUPERFOREST: wpisy indywidualne, przemyślenia, informacje  związane z SF.

TECHNOLOGIA: nauka, nowinki ze świata nauki

TRANSPORT: wszystko czym dostajesz się z punktu A do B 😉

ZEITGEIST: filozofia, polityka, nasze  opinie/przemyślenia

SuperForest zachęca swoich czytelników do czynnego udziału w tworzeniu bloga, poprzez wyrażanie swoich opinii, komentowanie wpisów.

Bardzo dziękujemy za odwiedzenie   polskiej strony SuperForest 🙂

Jeśli podoba Ci się to co robimy przeczytaj proszę SuperForest Humanifesto, w nim zawarte jest wszystko to co dla nas ważne.

PS. Wszelkie treści zawarte na niniejszej stronie internetowej mogą zostać wykorzystane wyłącznie za uprzednią zgodą Autora bloga, o ile ich wykorzystanie nie jest dozwolone na podstawie właściwych przepisów prawa. Wszelkie zdjęcia zamieszczone na niniejszej stronie internetowej mogą zostać wykorzystane w jakikolwiek sposób wyłącznie za uprzednią zgodą Autora bloga, o ile ich wykorzystanie nie jest dozwolone na podstawie właściwych przepisów prawa.

Advertisements
Advertisements
%d bloggers like this: